• Вхід
  • Реєстрація

Торичні лінзи Acuvue

Новинка
  Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism  
Передзамовлення!
Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism
1 150 грн.
Новинка
  1-Day Acuvue Moist for Astigmatism  
Передзамовлення!
1-Day Acuvue Moist for Astigmatism
980 грн.

Торичні - це особливий вид контактних лінз, який застосовується для корекції зору при наявності астигматизму.

1-Day Acuvue for Astigmatism - необхідна продукція для підтримання здоров'я і краси Ваших очей. Одноденні торичні контактні лінзи 1-Day Acuvue For Astigmatism від Johnson & Johnson були створені для людей, які, маючи проблеми з якістю зору, хочуть вести активний спосіб життя. Торичні лінзи1 • DAY ACUVUE® for ASTIGMATISM не змінюють свого положення і правильно коригують зір при заняттях спортом, роботі за комп'ютером, активної фізичної роботи. Благодая відмінній якості матеріалу контактні лінзи 1-Day Acuvue For Astigmatism забезпечують достатній захист від УФ-випромінювання.

До істотних достоїнств контактних торических лінз відноситься те, що вони не вимагають догляду і додаткових витрат на розчини для зберігання. Ви просто змінює лінзи кожен день!

Саме тому провідні фахівці з корекції зору так рекомендують одноденні лінзи-адже це набагато гігієнічніше і зручніше, ніж звичні багатоденні.

Режим носіння: денний.
Період використання: 1 день

Ще одним видом торических лінз для астигматизму є Acuvue® Oasys ™ for Astigmatism, які пристосовані для носіння їх протягом 2 тижнів.