• Вхід
  • Реєстрація

Розчини для лінз Acuvue

Після вибору кращих контактних лінз для вас, вам потрібно вибрати кращий засіб для очищення і зберігання цих лінз.

Розчин дуже важливий для обслуговування та очищення ваших лінз, оскільки щоденне використання накопичує білок, жир, слиз і в залежності від того, хто його використовує, є також накопичення косметики ... і це все потрібно видалити після використання!

Ретельне очищення ваших лінз дуже важлива. Відсутність дезінфекції лінз збільшує ймовірність зараження, що може привести до запалення або інших проблем в ваших очах. Пам'ятайте, що лінзи знаходяться в прямому контакті з вашими очима, тому вони завжди повинні бути дуже чистими і здоровими.

Підтримка комфорту при використанні лінз важливо, але важливо підтримувати і здоров'я очей.

Вибір правильної рідини для ваших лінз

Як і контактні лінзи, існує кілька марок і варіантів коштів для очищення МКЛ.

Під час вибору кращого саме для вас рішення віддавайте перевагу рідини рекомендованої вашим офтальмологом або виходячи з матеріалу ваших лінз, оскільки існують, наприклад, конкретні рішення для жорстких лінз або гелевих лінз (це також може підійти для силікон гідрогелевих лінз).

Почнемо з багатоцільових чистячих розчинів, які найбільш часто використовуються, оскільки їх функція полягає в чищенні, зберіганні та дезінфекції, тобто відповідає всім вимогам користувача контактних лінз. У них навіть є вибір для чутливих очей.

Іншим широко використовуваним рішенням для контактних лінз є зволожуючі розчини, які служать свого роду штучної сльозою, а це означає, що коли ви відчуваєте, що лінза суха, ви можете наносити одну або дві краплі на лінзи в очах. Вони служать для того, щоб змащувати лінзи і відразу ви відчуєте більший комфорт. Цей продукт широко використовується для тих, хто працює в кондиціонованих офісах, оскільки вони висушують повітря і, отже лінзи.

Нагадуємо, що всі ці продукти рекомендовані при правильному використанні, але в разі будь-якої алергічної реакції зверніться до офтальмолога.