• Вхід
  • Реєстрація

Одноденні лінзи Acuvue

Новинка
  1 Day Acuvue Moist Multifocal  
Передзамовлення!
1 Day Acuvue Moist Multifocal
1 080 грн.
  Acuvue Oasys 1-Day пробник 5 шт  
Поштучно, пробник!
Acuvue Oasys 1-Day пробник 5 шт
150 грн.
  1-Day Acuvue Tru Eye пробник 5 шт  
Поштучно, пробник!
1-Day Acuvue Tru Eye пробник 5 шт
150 грн.
  1-Day Acuvue Moist пробник 5 шт  
Поштучно, пробник!
1-Day Acuvue Moist пробник 5 шт
120 грн.

Контактні одноденні лінзи Acuvue Johnson & Johnson

Останні роки в сфері контактних лінз чітко намітилася тенденція до широкого застосування лінз, розрахованих на одноденне носіння. Основною причиною є явні переваги використання одноразових лінз в порівнянні з лінзами тривалого носіння, на поверхні яких постійно утворюються відкладення, що може призводити до виникнення набряків очей, подразнень рогової оболонки і виразки рогівки ока.

А ось носіння одноденних лінз значно простіше для користувача, так як на увазі короткого терміну використання на їх поверхні просто не встигають утворюватися відкладення, і, отже, вони не потребують очищення.

Пропонуємо Вам одноденні лінзи Acuvue, що характеризуються високою якістю, яке гарантується фірмою виробником, має всю необхідну документацію на контактні лінзи. Далі ми наведемо Вашій увазі основні переваги одноденних лінз 1 day Acuvue TtruEye і 1 day Acuvue Moist.

По-перше, дані оптичні вироби м'які, мають підвищену гнучкість і мають мінімально можливу товщину. Не менш важливою характеристикою саме цих лінз серії Acuvue є їх підвищена ступінь кислородопроницаемости, внаслідок чого вони рекомендовані для користувачів з підвищеною чутливістю очей.

Далі - одноденні лінзи Acuvue не потребують різноманітних розчинах для очищення, так як термін їх використання становить всього один день.

Також безперечним є те, що лінзи серії Acuvue є найбільш вигідним вибором в даному сегменті лінз, так як характеризуються ідеальним поєднанням ціни і якості.