• Вхід
  • Реєстрація

Блог Acuvue

Чи підходять контактні лінзи дітям?


В Україні, за даними незалежних джерел, кожна друга людина має те чи інше порушення зору. Проблеми із зором можуть виникнути у будь-якому віці, але найчастіше перші проблеми із зором з’являються в шкільні роки. Якщо ви запідозрили, що у вашої дитини погіршився зір, то необхідно відразу звернутися до лікаря-офтальмолога для повного обстеження очей і правильного підбору окулярів або контактних лінз. 

Що таке астигматизм і чи є він у вас?


Астигматизм - це порушення зору, при якому промені світла, що проходять через око, не фокусуються в одній точці, і тоді людина бачить об'єкти на будь-якій відстані трохи розмитими або спотвореними (розтягнутими по вертикалі або горизонталі), навіть якщо він використовує звичайні (сферичні) окуляри або контактні лінзи.

Як захистити очі від УФ випромінювання?


Нині всім відомо, що тривале перебування на сонці може призвести до ушкодження шкіри, і використання сонцезахисних засобів для шкіри є нормою. Проте не багато людей здогадуються, що очі вразливі до дії ультрафіолетового (УФ) випромінювання не менше, ніж шкіра, і також потребують захисту.