• Вхід
  • Реєстрація

Бренд лінз Акувью - Acuvue


Лінзи Акувью це продукція компанії Johnson & Johnson. Вони виготовлені з м'якого і гнучкого високоякісного матеріалу етафілкон А. Завдяки своїм якостям цей матеріал забезпечує неперевершені комфорт і якість зору. Це лінзи щоденної заміни. Їх головною перевагою є зручність і гігієнічність у використанні. До найбільш популярними видами лінз можна віднести лінзи 1 DAY ACUVUE TruEye і 1 DAY ACUVUE MOIST.

1 DAY ACUVUE TruEye. Це лінзи, які не тільки дозволяють коригувати зір, але і не заподіюють ніякого дискомфорту своїм користувачам. Завдяки кіслородопроніцаемому складу лінз, рогівки ока отримує достатню кількість кисню, а можливість їх частої заміни знижує ризик накопичення різних забруднюючих речовин на поверхні очей, що робить дані лінзи ідеально-придатними для жителів великих міст. 1 DAY ACUVUE MOIST. Головною перевагою цих лінз є особливий впроваджений зволожуючий компонент, який забезпечує комфортне носіння і знижує ризик появи роздратування внаслідок тертя або засмічення.

Лінзи Акувью Оазис

Acuvue Oasys - це лінзи третього покоління. Завдяки своїм унікальним властивостям дані контактні лінзи позбавляють своїх власників багатьох проблем, з якими часто стикаються люди, які мають проблеми із зором. Завдяки спеціальному компоненту Hidraclear контактні лінзи Акувью Оазис дозволяють кисню проникати до рогівки ока. При носінні цих лінз відбувається природне змочування поверхні ока, що в свою чергу підвищує комфорт і знижує ризик появи будь-яких подразнень.

Лінзи Акувью Оазис зручно носити під час роботи і відпочинку. Вони захищають Ваші очі від шкідливого впливу монітора комп'ютера, телевізора і не дозволяють слизовій оболонці ока пересихати в опалювальному приміщенні. Так само слід зазначити, що лінзи Акувью Оазис дуже зручні в експлуатації і практично не відчуваються на оці.