• Вхід
  • Реєстрація

Рекомендуємо контактні лінзи Acuvue (Акувью) Johnson & Johnson

Всесвітньо відомий бренд контактних лінз «Acuvue» належить не менш популярній компанії Johnson & Johnson.

Історія існування цих лінз на ринку почалася ще в 1950 році в Джексонвіллі (США), коли окуліст Сеймур-Марко створив невелику компанію під назвою «Frontier Contact Lens Company».

Уже через два роки з моменту створення компанія користується значним успіхом, тільки тепер вона знаходиться не в штаті Флорида, а в Нью-Йорку. Ще більший успіх Frontier Contact Lens Company отримує через 20 років. Так, в 1970 році ця компанія починає виробляти найперші в світі контактні лінзи на основі матеріалу етафілкон.

У 1981 році Johnson & Johnson купує Frontier Contact Lens Company і перейменовує її Vistakon. З цього моменту виробництво контактних лінз виводиться на високотехнологічний рівень.

У 1986 році в США з'являється новий бренд контактних лінз - «Acuvue». Спочатку лінзи під цим брендом були розраховані на режим носіння, що становить сім днів. Зовсім скоро покупці змогли переконатися у всіх перевагах цих же лінз, а ще через деякий час лінзи Acuvue передбачали і денний режим носіння.

В даний час практично всі виробництва компанії Вістакон розташовані в США, крім них є ще один завод, який знаходиться в Ірландії. Лінзи саме ірландського виробництва в основному і потрапляють на український ринок. 

Під брендом «Acuvue» було вироблено вже більше 2 млрд контактних лінз, режим носіння яких становить від одного дня до двох тижнів.

Купити лінзи Акувью можна по всій Україні і в містах Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса, Львів, Біла Церква, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці